نکات خرید یخچال قنادی

نکات خرید یخچال قنادی

نکات خرید یخچال قنادی

بسیاری از صاحبان قنادی وقتی می خواهند یخچال قنادی خریداری کنند به یکسری نکات که باید در قبل از خرید یخچال قنادی در نظر داشته باشند را آگاهی ندارند که در ادامه این مطلب نکات خرید یخچال قنادی را کامل بررسی می کنیم:

 1. در هنگام خرید یخچال های قنادی با توجه به محیط مغازه و نحوه چیدمان یخچال و نوع محصولاتی که عرضه می کنید از مدلی که بیشتر از مدل های دیگر کارایی دارد استفاده کنید برای مثال مدل ایستاده، منحنی، ویترینی و…
 2. بعد از انتخاب نوع یخچال قنادی با توجه به شرایط مغازه، به پایه های یخچال قنادی خود دقت کنید که از نوع چرخ دار قفل شونده است یا ثابت! چرا که به مرور زمان اگر تصمیم به تغییر دکوراسیون مغازه گرفتید بتوانید به راحتی یخچال را جابجا کنید پایه های چرخ دار قفل شونده هم قابلیت حرکت را به یخچال می دهند و هم قابلیت ثابت شدن، به همین خاطر این نکته را مد نظر داشته باشید که پایه یخچال از مقاومت بالایی برخوردار باشد تا در اثر جابجایی دچار خرابی یا شکستگی نشود.
 3. با توجه به حساسیت نگهداری شیرینی جات جنس بدنه یخچل باید استاندارد باشد که جنس پوشش بدنه ی آن الکترواستاتیک یا استیل باشد و از لحاظ عایق بودن دارای پلی یورتان باشد.
 4. نکته ی بسیار مهم در یخچال های قنادی داشتن دمای ثابت و گردش هوای یکسان در تمام طبقات در داخل آن برقرار باشد.
 5. با توجه به پیشرفت تکنولوژی از یخچال های قنادی که دارای ترمومتر و صفحه نمایشگر دیجیتال برخوردار هستند استفاده نمایید چرا که توانایی داشتن برنامه بسیار کار را برای شما راحت تر خواهد کرد.
 6. با توجه به ابعاد مغازه ی خود، ابعاد متناسب با محیط خود تهیه کنید.
 7. یکی از نکات بسیار مهم ست کردن رنگ دستگاه با فضای دکوراسیون مغازه شما خواهد بود و با توجه به رنگ بندی های که در انواع یخچال وجود دارد از رنگی استفاده کنید که بیشترین هارمونی را با دکوراسیون شما دارد.
 8. استفاده از لامپ SMD در سیستم روشنایی باعث جذابیت و زیبا شدن چیدمان شیرینی جات شما می شود به همین خاطر از یخچال هایی استفاده کنید که مجهز به لامپ SMD بسیار کم مصرف و از عمر مفید بالایی برخوردار باشدو میزان نور روشنایی دستگاه در سطح استاندارد باشد.
 9. همواره به نام برند تکنیک سرد توجه کنید چرا که شرکت تکنیک سرد از بهترین و با کیفیت ترین قطعات مصرفی موجود در بازار در ساخت یخچال های خود استفاده می کند به همین خاطر محصولات تکنیک سرد از طول عمر بیشتری نسبت به یخچال های موجود در بازار برخوردار است.
 10. در هنگام خرید یخچال به فواصل بین طبقات و تعداد آنها دقت کنید که از فاصله خوبی نسبت به هم برخوردار باشند تا از دید مشتری تمام محصولاتی که در طبقات قرار داده می شوند به خوبی قابل دیدن باشند.
 11. در پایان به برچسب مصرف انرژی دقت کنید که از بالاترین درجه A+++ برخوردار باشد چرا که هرچی از سطح مصرف انرژی بهینه تری در ساخت آن به کار رفته باشد هزینه مصرف برق کمتری ماهیانه پرداخت خواهید کرد و از هزینه های ثابت شما بسیار کاسته خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *