راهنمای خرید یخساز قالبی و مزایا و معایب آن

خرید یخساز قالبی

 راهنمای خرید یخساز قالبی و مزایا و معایب آن

این قطعه یکی از مزایای بارزی که دارد این است که به صرفه جویی در مصرف انرژی برق کمک می کند. یخساز ها امروزه کاربرد زیادی در منابع مختلف دارند که در ادامه با کاربرد های آن آشنا می شوید. این وسیله دارای انواع گوناگونی است که هر کدام از آن ها در بخش های مختلف، یک کار را بر عهده دارند. در ادامه مقاله علاوه بر راهنمای خرید یخساز قالبی، در مورد مزایا و معایب آن صحبت خواهد شد.

کمپرسور در یخساز قالبی چه نقشی دارد؟

بهتر است بگوییم کمپرسور چیست؟ کمپرسور قالب یخ ساز است که وظیفه آن این است که گاز فریون را در داخل لوله ها به حرکت در بیاورد. از طرفی یخساز یکی از وسایل برودتی است که با استفاده از کمپرسور، کندانسور و اواپراتور، آبی که در قسمت ورودی وجود دارد را به یخ در اندازه های مختلف تبدیل می کند. برای راهنمای خرید یخساز قالبی کافی است همین کلمه را در گوگل یا برنامه های مختلف سرچ کنید تا اطلاعاتی در مورد خرید این دستگاه به شما بدهند.

وان قالب یخساز

این قطعه فضای قرار گیری قالب فلزی است. این قالب ها می توانند از آب شیرین و شور با دمای ۲۰ درجه سلسیوس، در قالب های یخ سازی قرار دهند و گرمای فلزی خود را به آب نمک موجود دهند و شوری آب را از بین ببرند.

یخساز پولکی چیست؟

این دستگاه یخ ها را به شکل پولک تولید می کند؛ این یخ های ساخته شده چون شکل خاصی دارند  و لایه های یخ آن نازک هستند؛ در ماهی فروشی ها، کشتارگاه ها و قصابی ها مورد استفاده قرار می گیرند. برای راهنمای خرید یخساز قالبی بهتر است از سایت های مختلف دیدن کنید تا بتوانید به درستی این دستگاه را خریداری کنید.

یخساز خانگی ۱۰ کیلویی

اجزای یخساز پولکی

  • کندانسور هوایی یخساز: این دستگاه گرمای محیط بیرون قالب را از بین می برد، این کندانسور از گاز فریون ۲۲ فن و ریسیور ساخته شده است.
  • کندانسور آبی یخساز: اگر در دستگاه یخساز، هوایی وجود نداشته باشد، از یخ ساز آبی استفاده می کنند. این کندانسور از لوله بزرگی تشکیل شده است که از لوله های مسی آب می گذرد. این دستگاه گرما را به کولینگ تاور منتقل می کند و در آنجا هوا پخش می شود. برای راهنمای خرید یخساز قالبی بهتر است تا اخر مقاله همراه ما باشید.
  • کمپرسور یخساز: در این دستگاه جریان گاز فریون و آمونیاک صورت می گیرد. این قطعه به مدل های مختلفی از جمله کمپرسور یخساز پیستونی، کمپرسور سانتریفیوژ و یخساز اسکرال تقسیم بندی می شود.
  • رام دستگاه یخساز پولکی: این قطعه همان اواپراتور سیستم تبرید می باشد، این قطعه به چندین قسمت تقسیم می شود.
  • پوسته رام دستگاه یخساز: این وسیله از دو لوله و یک کویل مسی ایجاد شده است که جریان فریون، آمونیاک و مبرد در این قسمت صورت می گیرد. می توانید اطلاعاتی در مورد راهنمای خرید یخساز قالبی را در سایت های صنعتی مختلف دیدن کنید و سپس اقدام به خریداری این محصول با کیفیت کنید.

یخساز بهداشتی چیست؟

یخساز بهداشتی و یخساز قالبی مشابه به هم هستند. آب بسته بندی شده حبه ای شکل است که پس از یخ زدن، آن ها را از قالب بهداشتی بیرون می آورند، این یخساز های بهداشتی در مصارف خوراکی استفاده می شوند.

یخساز اتوماتیک خانگی

یخساز خانگی به وسیله ای گفته می شود که در ۲۴ ساعت طول شبانه روز، ۱۰ الی ۱۵ کیلو یخ تولید کند. یخساز اتوماتیک به قطعه ای گفته می شود که  به طور اتوماتیک  یخ درست کند. یخساز های اتوماتیک یخ های کاملا شفاف و بهداشتی تولید می کنند که به شکل مکعب هستند. برای راهنمای خرید یخساز قالبی می توانید از نمایندگی این شرکت کمک بگیرید.

یخساز نیمه اتوماتیک خانگی

در این یخساز ها کاربر بعد از نصب و راه اندازی این دستگاه باید مخزن این یخساز را به روش دستی پر کند. این دستگاه ها قابلیت این را ندارند که به آب لوله کشی وصل شوند، می توان از مزایای این دستگاه گفت که در مخزن این قطعه می توان آب میوه قرار داد، زیرا دمای آب میوه را ثابت نگه می دارد. این یخساز ها وزن و اندازه کمی دارند.  برای راهنمای خرید یخساز قالبی می توانید به سایت ها مراجعه کنید و دیدگاه افراد مختلف را راجع به این قطعه بخوانید و در مورد راهنمای خرید، اطلاعاتی جمع آوری کنید.

راهنمای برای خرید این محصول

برای راهنمای خرید این قطعه بهتر است نزد نمایندگی این وسیله بروید؛ زیرا در مورد این قطعه اطلاعات لازم را به شما گفته و شما می توانید با ارزیابی خواسته هایتان، این محصول را خریداری کنید و می توانید این قطعه را در انواع مختلف خریداری کنید که بتوان در خانه از این قطعه استفاده کرد؛ مثل یخساز های پولکی.

سخن پایانی

یخساز ها همان طور که گفته شد کاربرد های زیادی دارند و این یخساز ها نیز در خانه ها بکار می روند، یکی از ویژگی هایی که این یخساز ها دارند این است که از مصرف بیش از حد انرژی برق جلوگیری می کنند. این یخساز ها چون انواع متفاوتی دارند؛ شما می توانید با ارزیابی نیازتان این محصول را خریداری کنید. کمپرسور در این قالب ها گاز فریون را در داخل لوله ها به حرکت در می آورد. یخساز پولکی یخ هایی همانند پولک تولید می کنند که این یخ ها در ماهی فروشی ها، کشتارگاه ها و قصابی ها مورد استفاده قرار می گیرند؛ زیرا لایه این یخ ها نازک است و برای این مصارف مورد استفاده قرار می گیرد. برای راهنمای خرید یخساز قالبی می توانید به تیتر بالا توجه کنید که مطلبی در این مورد برای شما گذاشته شده است و با استفاده از مطلب بالا می توانید محصول مورد نیازتان را خریداری کنید.

برای ثبت سفارش و خرید یخسازهای قالبی شما میتوانید با ما با شماره ۰۹۱۲۹۷۲۹۴۴۵ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *