راهنمای کامل خرید یخچال ویترینی

بررسی کامل و اجمالی یخچال های ویترینی

راهنمای کامل خرید یخچال ویترینی  بررسی ویژگی ها و قیمت

اگر مقاله قبلی ما را که در مورد یخچال ویترینی می باشد را خوانده باشید، به خوبی می دانید که این یخچال ها چه محصولاتی هستند و چه کاربردی دارند. اما اگر مقاله قبلی ما را نخوانده اید، باید بگوییم که این یخچال ها، دسته ای از یخچال های فروشگاهی هستند که برای جلوگیری از فاسد شدن مواد استفاده می شوند در این مقاله میخواهیم راهنماییتون کنیم که برای خرید یخچال ویترینی چه مواردی رو نیاز هست بدانید.

یخچال ویترینی، چندین سال است که مورد استقبال مدیران فروشگاه ها قرار گرفته است؛ چرا که این یخچال ها قدرت بالایی برای محافظت کردن از مواد غذایی در برابر فساد دارند. از طرفی این یخچال ها انتخاب مناسبی برای شما خواهند بود تا بتوانید محصولات خود را به نمایش بگذارید.

ما در این مقاله قصد داریم تا به بررسی بیشتر برای خرید یخچال ویترینی بپردازیم تا شما با کمک گرفتن از این مقاله و همچنین با مراجعه کردن به مقاله قبلی ما، بتوانید خرید درستی داشته باشید.

مزایای یخچال های ویترینی نسبت به یخچال های قدیمی

تا چندین سال قبل، مدیران فروشگاه برای نگهداری کردن از مواد غذایی فروشگاهشان از یخچال های قدیمی استفاده می کردند.

این یخچال ها فضای زیادی از فروشگاه را به خودشان اختصاص می دادند و باعث می شدند دکوراسیون فروشگاه به خوبی دیده نشود. پس از مدتی با ورود انواع یخچال ویترینی به بازار، این محصولات جایگزین یخچال های قدیمی شدند. در این تیتر به بررسی مزایای یخچال های ویترینی نسبت به یخچال های قدیمی و همچنین یخچال های خوابیده می پردازیم.

  1. یخچال های ویترینی فضای کمی را اشغال می کنند؛ بنابراین این یخچال ها نسبت به یخچال های قدیمی فضای کم تری برای جای گیر شدن احتیاج دارند.
  2. یخچال ویترینی در دسترس می باشند و پس از تغییر شکل پیدا کردن فروشگاه ها، بهترین جایگزین برای یخچال های قدیمی بودند.
  3. سازندگان این یخچال ها، به طراحی داخلی و همچنین نمای بیرونی این محصولات توجه زیادی داشته اند. سازندگان این محصولات برای جذابیت بیشتر این یخچال ها، از شیشه های شفاف استفاده می کردند تا مواد غذایی در معرض دید مشتریان قرار بگیرد.

از طرفی سازندگان یخچال ویترینی از نور های LED در طراحی این یخچال ها استفاده کرده اند. همچنین از ویژگی های تزئینی این یخچال ها می توانیم به وجود درب های کشویی یا وجود درب های باز شونده رو به بیرون اشاره کنیم.

  1. یخچال های ویترینی دارای پایه های چرخ دار هستند که این پایه های چرخ دار، جا به جا کردن یخچال های ویترینی را آسان تر می کند.
  2. یکی دیگر از مزایای یخچال ویترینی نسبت به انواع دیگر یخچال های فروشگاهی، طراحی موتور این یخچال ها می باشد. موتور به کار رفته شده در این یخچال ها مدرن تر شده است و دمای مورد نیاز یخچال را راحت تر می تواند مدیریت و کنترل کند. دمای یخچال های ویترینی قابل تنظیم شدن می باشد و دمای آن ها را می توان متناسب با کاربرد آن ها تغییر داد.
  3. یکی دیگر از مزیت های یخچال ویترینی، نظافت راحت تر این یخچال ها می باشد. به دلیل وجود داشتن درب های کاملا باز شونده در این یخچال ها و همچنین به دلیل فضای بزرگ این یخچال ها، تمیز کردن آن ها راحت تر می باشد.

 مزایای یخچال های ویترینی نسبت به نمونه های قدیمی

انواع یخچال های ویترینی

به طور کلی یخچال های ویترینی را می توانیم به دو دسته زیر تقسیم بندی کنیم.

یخچال کانتر گرم

از یخچال های ویترینی کانتر گرم، برای نگهداری کردن غذا های پخته شده مانند الویه، برنج ها، انواع خورش ها، پیتزا های آماده و … استفاده می شود. به طور کلی از این یخچال ها برای نگهداری کردن غذا های پخته شده ای که قرار است در فروشگاه ها به کار برده شوند و در همان مکان و به همان صورت مصرف شوند استفاده می شود.

یخچال ویترینی کانتر سرد

این نوع از یخچال های ویترینی، دمای خاصی برای نگهداری کردن مواد غذایی ندارند و از آن ها می توان برای نگهداری شیرینی جات، انواع پنیر، انواع سوسیس و کالباس و… استفاده کرد.

این یخچال ها اندازه های متفاوتی دارند؛ از طرفی دارای شیشه های دوجداره هستند. همچنین این یخچال ها دارای عایق های حفاظتی و همچنین عایق های دمایی می باشند.

انواع و اقسام یخچال های ویترینی

نحوه انتخاب و خرید یخچال ویترینی

ما در این تیتر به شما نکاتی را می گوییم که با دقت کردن به این نکات می توانید یک انتخاب در مورد خرید یخچال ویترینی درست و مناسب داشته باشید.

اولین نکته این که، سعی کنید هدف خودتان را از خرید یخچال ویترینی مشخص کنید. یعنی ببینید که این یخچال را برای چه کاری می خواهید خریداری کنید.

آیا برای نگهداری غذا های پخته شده می خواهید از یخچال ویترینی استفاده کنید یا برای نگهداری ترشیجات و یا شیرینی جات.

از طرفی دقت کردن به اندازه و فضای یخچال هم بسیار مهم است؛ به طور کلی یخچال بزرگ تر، ظرفیت بیشتری هم دارد.

ضمنا باید ببینید که فروشگاه شما چقدر گنجایش دارد؛ سعی کنید یخچال بزرگ تر از گنجایش فروشگاهتان را نخرید. با خریداری کردن یخچال ویترینی بزرگ تر از محیط فروشگاه، فضای قابل دسترس در مغازه شما تا حد زیادی کاهش پیدا می کند و از زیبایی دکوراسیون کاسته می شود.

ای مهم در هنگام خرید یخچال های ویترینی

نکات مهم در خرید یخچال ویترینی

قیمت یخچال های ویترینی متناسب با ظرفیت و اندازه این محصولات متفاوت خواهد بود؛ پس ببینید به چه ظرفیتی از این یخچال نیاز دارید و چقدر می توانید هزینه کنید.

یکی دیگر از نکات مهمی که باید به آن توجه کنید، قدرت یخچال ویترینی است؛ یخچال های ویترینی قدرت های متفاوتی دارند. حتما به این موضوع دقت کنید که از چه محصولی می خواهید نگهداری کنید؛ سپس متناسب با آن ببینید به چه قدرتی از یخچال احتیاج دارید. مسلما قدرت یخچالی که برای نگهداری گوشت از آن استفاده می شود، بیشتر از قدرت یخچال نگهداری از شیرینی جات است.

در هنگام خریداری یخچال ویترینی، به نوع کمپرسور به کار رفته در یخچال و نوع سیستم مدیریت دمای عملکردی یخچال دقت کنید.

 

برای ثبت سفارش و خرید یخچال ویترینی شما میتوانید با ما با شماره ۰۹۱۲۹۷۲۹۴۴۵ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *