چیلرهای انفجاری و فریزرهای انفجاری

چیلرهای انفجاری و فریزرهای انفجاری

مقایسه چیلرهای انفجاری و فریزرهای انفجاری

همراه ما باشید با موضوع مقایسه چیلرهای انفجاری و فریزرهای انفجاری ، امروزه هر کسب و کاری یک فریزر دارد که از آن برای نگهداری مواد غذایی یا مواد تشکیل دهنده خود استفاده میکند. و با انواع مختلف فریزر یا چیلرهای موجود در بازار امروز، می توان بین یکی و دیگری اشتباه گرفت. امروز میخواهیم به سادگی تفاوت های اصلی بین چیلر بلاست و بلاست فریزر و اینکه چرا این دو نوع ماشین خنک کننده در همه مشاغل در سراسر جهان استفاده می شوند را بیان کنیم.

چیلرهای انفجاری، چیلر انفجاری چیست؟

سرمایش انفجاری، یک روش خنک‌ کننده که در صنایع غذایی برای خنک کردن محصولی برای مدت کوتاهی استفاده می‌شود، در بین مشاغل در سراسر جهان بسیار محبوب است. بهترین استفاده از آنها زمانی است که غذا یا موادی دارید که قصد دارید ظرف ۲۴ ساعت از آنها استفاده کنید.

مقایسه چیلرهای انفجاری و فریزرهای انفجاری

چیلرهای انفجاری برای مواد غذایی که نمی خواهید منجمد شوند مناسب هستند زیرا قصد دارید آنها را در مدت زمان کوتاهی بفروشید. تمرکز این چیلرها بر خنک کردن سریع مواد غذایی است تا به راحتی و بدون نیاز به یخ زدایی یا ذوب آن خارج شود. وقتی صحبت از داشتن یک عرضه ثابت محصول در هر زمانی از روز به میان می آید، چیلرهای بلاست راه حل خوبی هستند.

تفاوت بین چیلر بلاست و بلاست فریزر چیست؟

برخلاف چیلرهای بلاست، فریزرهای بلاست با انجماد سریع محتویات در سطحی کار می‌کنند که از تخریب باکتری ‌ها در محصول جلوگیری می‌کند و به آن اجازه می ‌دهد برای مدت طولانی ‌تری دوام بیاورد. با توجه به تنوع متفاوت فریزرهای بلاست در بازار، یافتن یک فریزر بلاست که برای کسب و کار شما و محصولاتی که می خواهید فریز کنید کارآیی داشته باشد، اولویت اصلی ما بوده و خواهد بود.

جهت سفارش خرید “بلاست فریزر” ، انواع چیلر بلاست ، چیلرهای انفجاری، فریزرهای انفجاری ، فریزرهای میزی، فریزرهای ایستاده و یخچال های میزی ، فریزرهای شوک فریز و یخچال های ایستاده همین حالا با مشاوران و کارشناسان تیم تکنیک سرد تماس بگیرید.

 

چیلرهای انفجاری در مقابل فریزرهای انفجاری

ما کسب و کار خود را بر کمک به مشتریان خود متمرکز میکنیم تا بهترین فریزرها را برای نیازهای تجاری خود پیدا کنند و به نوبه خود تولید را گسترش و افزایش دهیم. ما می توانیم تضمین کنیم که فریزر مناسب را برای شما پیدا خواهیم کرد. هدف ما یافتن بهترین تولیدکنندگان فریزر بلاست برای برآوردن نیازهای حرفه ای های واقعی تجارت است.

مقایسه چیلرهای انفجاری و فریزرهای انفجاری

تولید کنندگان در زمینه ساخت فریزر بهترین ها در صنعت هستند تا به شما کمک کنند تجارت خود را تقویت کنید و کیفیت محصول خود را حفظ کنید. برای درک کامل چرایی ارائه بهترین مدل های فریزر بلاست در صنعت با ما تماس بگیرید.

حفظ تازگی و کیفیت محصولات و مواد غذایی

اکثر کسب و کارها هم در فریزرهای بلاست و هم در چیلرهای بلاست سرمایه گذاری میکنند. این به این دلیل است که هم بلاست فریزر و هم چیلر بلاست عملکردهای متفاوتی دارند. بیایید بگوییم که یک شیرینی پزی باید دائماً کیک های خود را حفظ کند، اما باید دائماً آنها را برای یخ زدایی آماده نگه دارد زیرا این کیک ها برای مشتریان آن روز هستند. همین نانوایی می خواهد تجارت خود را گسترش دهد و می خواهد محصولات پخته شده خوشمزه خود را از طریق فروشگاه های مواد غذایی به سایر شهرها یا محله ها بفروشد. در این صورت کیک ها یا سایر محصولات پخته شده باید به درستی منجمد شوند و گرنه شیرینی ها به سرعت خراب میشوند و نمیتوانند آنها را ذخیره کنند و برای مدت طولانی در موجودی خود نگهداری کنند.

چرا بهتر است از شوک فریزرهای تکنیک سرد استفاده کنیم؟

زمانی که شما می‌خواهید مواد غذایی را بسیار سرد یا منجمد کنید، آب درون آن‌ ها دچار کریستالیزاسیون شده و به یخ تبدیل می‌شود. هر چقدر مدت زمان انجماد بیشتر طول بکشد، اندازه ی کریستال های یخ موجود در داخل آن ماده بزرگتر می شود. از طرفی هر چقدر اندازه این کریستال ها بزرگتر باشند، آسیب بیشتری به بافت مواد غذایی وارد کرده و باعث افت کیفیت، طعم و عطر غذا می‌شود.

و اما انجماد سریع باعث ایجاد کریستال‌های کوچک دربافت مواد غذایی میشود. در نتیجه علاوه بر حفظ کیفیت مواد غذایی، از رشد سریع باکتری ها در آن جلوگیری می‌شود. به این ترتیب ماندگاری غذا تا حد خوبی افزایش خواهد یافت. استفاده از “بلاست چیلر” یا شوک فریزرهای تکنیک سرد این امکان را به صاحبان رستوران ها می‌دهد که دور ریز غذاها را کاهش دهند.

چیلرهای انفجاری و فریزرهای انفجاری

آنها باید محصولات خود را به سرعت خنک کنند، اما آنها را برای مشتریان روزانه خود فریز نکنند. آنها همچنین می خواهند پایگاه مشتریان خود را گسترش دهند و قصد دارند محصولات شیرینی خود را به فروشگاه های مواد غذایی در سراسر شهر بفروشند.

مثال فوق را می توان در سایر شرکت های صنایع غذایی مشاهده کرد. این شرکت ها نه تنها در شهر خود، بلکه در سراسر کشور هستند. و به دلیل جهانی شدن رو به رشد، مهم تر از همیشه شده است که بتوانید محصول خود را به درستی منجمد کنید. اما با وجود این، انتظار می رود کسب و کارها طراوت اولیه محصول را حتی پس از ذوب شدن در انبار کوتاه از طریق سرمایش انفجاری حفظ کنند. چیلر انفجاری می تواند به شما در ایجاد این امکان کمک کند و به توسعه تجارت شما نه تنها در داخل، بلکه در سطح بین المللی نیز کمک کند.

فریزر بلاست و چیلر انفجاری

 

فریزر بلاست و چیلر انفجاری

اینکه چه چیلر بلاست یا بلاست فریزر را خریداری کنید، بستگی به نیاز شما دارد. اگر می‌ خواهید محصول خود را فریز کنید و فوراً آن را در انبار قرار دهید، ممکن است فریزر بلاست بهترین انتخاب شما باشد. اما اگر می خواهید غذا را خنک کنید و آن را برای پخت و پز، فروش یا نمایش آماده کنید، ممکن است چیلر انفجاری بهترین راه باشد.

چیلرهای انفجاری و فریزرهای انفجاری ، فریزرهای سه بعدی

مدل های فریزر سه بعدی عملکردهای مختلفی دارند. بنابراین، باید تجزیه و تحلیل کنید که کسب و کار شما در چه وضعیتی است و از آنجا حرکت کنید.اگر تجارت شما بر جذب مخاطب داخلی از طریق فروش لحظه ای در فروشگاه ها، رستوران ها و غیره متمرکز است. سرمایه گذاری در چیلر و فریزر انفجاری فشرده باید اولویت اصلی شما باشد.

لطفاً به یاد داشته باشید که ویژگی اصلی چیلر انفجاری محدود است. به همین دلیل است که پیشنهاد می کنیم به فریزرهای بلاست نگاه کنید که می توانند محصولات شما را منجمد و ذوب کنند تا مطمئن شوید که میتوانید موجودی خود را ذخیره کنید و از دست رفتن کل موجودی خود را کاهش دهید.

از جمله ویژگی های این فریزرها :

 • انجماد ۳۶۰ درجه، سطح محتویات را از همه طرف به طور همزمان منجمد میکند.
 • محتویات یخ زده بافت و طعم اصلی را حفظ خواهند کرد.
 • بدون تجمع یخ در دریچه ها برای تمیز کردن آسان.
 • مدل های فریزر قابل تنظیم متناسب با نیازهای تولید شما.
 • محتویات را در دمای ۹۰ درجه سانتیگراد بدون نیاز به خنک کردن آنها منجمد میکند.

پیدا کردن و انتخاب بهترین شوک فریزر چیلرهای انفجاری  و فریزرهای انفجاری

فریزری با راندمان بالا فریزر شوک:

شوک فریزر دستگاهی است که در انجماد فوری موادی که در دمای اتاق هستند عالی است. یکی از ویژگی ‌های عالی شوک فریزرهای پیشرفته، مانند سایر فریزرهای فلش این است که می‌توانند محصولات را از دمای معمولی به -۴۰ درجه سانتیگراد در مدت زمان بسیار کوتاهی برسانند. این بدان معناست که یک فریزر شوک و فریزر فلاش می ‌توانند نگهداری با کیفیت بالا را سریع ‌تر از هر فریزر دیگری که در حال حاضر در بازار وجود دارد انجام دهند. سوال اصلی این است که تفاوت بین شوک فریزر و فلاش فریزر چیست؟

فریزرهای فلش فریزرهایی هستند که در کمتر از یک ساعت قادر به عبور از محدوده دمای حداکثر تبلور (۱- تا ۵- درجه سانتیگراد) هستند. از طرف دیگر فریزرهای شوک حدود ۹۰ دقیقه طول می کشد تا به منطقه (۱- تا ۵- درجه سانتیگراد) برسند. این کار از طریق آزمایشات جامعی انجام شد.

بسته به مواد تشکیل دهنده یا غذایی که منجمد شده است، زمان رسیدن به کریستال شدن در سطح مولکولی در فریزر شوک و فریزر فلاش ممکن است زمان انجماد مشابهی داشته باشد. مواد یا مواد غذایی که منجمد می شوند تمایل دارند به سمت قسمت های کوچکتر متمایل شوند تا اقلام را به سرعت فریزر فلاش منجمد کنند. البته، اگر چنین محصولات کوچکی را تحویل می دهید، استفاده از گزینه های فریزر شوک مقرون به صرفه تر مطلوب است.

با تکنیک سرد همراه باشید تا شما را با جدیدترین دستگاههای سرمایشی در دنیا آشنا کنیم. فراموش نکنید که میتوانید بهترین دستگاهای سرمایشی را از ما تهیه کنید و به مشکلات روزمره خود پایان دهید. با ما دیگر نگران این مسائل نباشید.

جهت سفارش خرید انواع یخچال های صنعتی، انواع تاپینگ های بستنی، یخچال های قنادی، فریزرهای میزی و یخچال های میزی، شاک فریزر و یخچال های ایستاده همین حالا با مشاوران و کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

مزایای خرید از صنایع برودتی تکنیک سرد ایران :

 • ضمانت اصل بودن محصول
 • بالاترین کیفیت
 • خدمات پس از فروش
 • بهترین و مناسب ترین قیمت
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته

کارشناسان حرفه ای و خبره تیم تکنیک سرد آماده پاسخگویی و خدمات رسانی به شما عزیزان هستند. تلفن تماس ما ۰۹۱۲۹۷۵۹۴۴۵ میباشد. منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم.

با استفاده از شوک فریزرها صرفه جویی کنید

هنگامی که صحبت از صرفه جویی در هزینه و افزایش سود از طریق افزایش فروش می شود، داشتن یک فریزر فلش یا شوک فریزر به هر صاحب کسب و کاری که تمرکز خود را بر فروش مواد اولیه یا غذا به مشتریان خود دارد کمک می کند. حفظ کیفیت مواد غذایی و مواد اولیه یکی از اقداماتی است که یک صاحب کسب و کار هوشمند باید ابتدا روی آن تمرکز کند. با استفاده از شوک فریزر، صاحبان مشاغل نیازی به نگرانی در مورد تازه نگه داشتن مواد اولیه یا محصولات اصلی خود ندارند، زیرا با فناوری فریزر شوک و افزایش طول عمر موجودی کالا از طریق انجماد سریع اقلام.

غذاهای تازه پخته شده در دمای ۹۰ درجه سانتیگراد را می توان تا ۳ درجه سانتیگراد منجمد کنید. با پیشی گرفتن از منطقه معتدل با سرعت بالا، طعم، رنگ، تازگی و ایمنی مواد تشکیل دهنده حفظ می شود.

فلاش غذا را تا ۱۸- درجه سانتیگراد منجمد می کند. حداکثر منطقه معتدل تبلور را می توان با سرعت فوق العاده عبور داد و از تخریب سلول های غذایی داخلی جلوگیری می کند. بو ، رنگ ، تازگی، ایمنی، تغذیه همراه با رطوبت و بافت را می توان در حالت قبل از انجماد بدون تغییر حفظ کرد.

با انتشار قدرت باد عالی و دمای داخلی، می‌تواند مواد را بدون آسیب یخ ‌زدایی کند. تاریخ یخ زدایی را می توان با توجه به سایر عملیات در حال انجام تنظیم و برنامه ریزی کرد.

می تواند دمای ذخیره سازی را از ۸۵ ℃ تا -۳۵ ℃ حفظ کند. این می تواند تعداد زیادی از مواد غذایی را در دمای مشخص حفظ کند. می تواند هسته محصول منجمد را تا ۷۵ درجه سانتیگراد گرم کند. بخاری همچنین دارای یک تایمر است که می توان آن را تنظیم کرد و در حین انجام سایر آماده سازی ها از آن استفاده کرد.

می تواند به طور خودکار غذا را گرم و طبخ کند. از این طریق، ظروفی که در دمای پایین پخته شده اند را می توان در انواع حالت انتخابی اختیاری (از قبل گرم شده، در یخچال، یخ زده) آماده کرد. برای مثال :

Multi-Fresh اولین فریزر فلاش در جهان است که قادر به تخمیر است. با زمان بندی صحیح گرمایش، فریزر IRINOX برنامه تخمیر اصلی شرکت را راه اندازی می کند و یخ زدایی و تخمیر را پردازش می کند. کل فرآیند تخمیر از حرارت دادن تا نگهداری را می توان به صورت دستی کنترل کرد .

محصول پخته شده را می توان به طور خودکار در هر حالتی (پیش گرم، یخچال، یخ زده) قرار داد. با استفاده از این عملکرد می توان فضای ذخیره سازی داخلی را تا دمای ۸۰ درجه سانتیگراد گرم کرد و مواد و تجهیزات را پاستوریزه کرد .

ویژگی شوک فریزر و چیلرهای انفجاری و فریزرهای انفجاری :

 • با فلاش فریز عطر غذا را حفظ می کند .
 • فلاش از ناحیه دمایی که در آن باکتری ها گسترش می یابند و ریشه می کنند عبور می کند .
 • زمان انجماد را کاهش می دهد و راندمان کار را افزایش می دهد .
 • علاوه بر این که یک فریزر فوق العاده آسان برای استفاده است، همچنین پر از ویژگی های اضافی از طریق استفاده از یک میکرو کامپیوتر نصب شده در فریزر است .
 • این به کاربران اجازه می دهد تا دمای این شوک فریزرهای ویژه را به صورت دستی کنترل کنند .
 • دارای سنسور دمای هسته .
 • توابع برنامه ریزی شده به خصوص برای مواد تشکیل دهنده طراحی شده است .
 • دارای لامپ UV برای فریز کردن شیرینی ها .
 • شوک فریزرها هنگام با قابلیت انجماد قوی شیرینی ها را منجمد می کند. از این طریق سلول های درونی شیرینی از بین نمی رود و از بدتر شدن طعم و خشکی آن جلوگیری می شود .
 • با استفاده از سنسور حرارتی خطی در داخل فریزر، نه تنها حفظ دمای هسته، بلکه تنظیم تایمر انجماد و گرم کردن مواد غذایی امکان پذیر است .
 • با این کار کیفیت خوشمزه قنادی به صورت یخ زده حفظ می شود .
 • کنترل دمای هسته، با تنظیم دمای هسته، دستگاه با رسیدن به دمای تعیین شده به حالت نگهداری تغییر میکند .
 • کنترل تایمر، دارای تایمر از پیش نصب شده است، تایمر برای زمانی است که فریزر با رسیدن به زمان تعیین شده وارد حالت نگهداری می شود .
 • کنترل دمای داخلی، با تغییر دما، زمانی که داخل دستگاه به دمای تعیین شده برسد، فریزر وارد حالت نگهداری می شود .
 • فریزرهای شوک ضد نشت مواد غذایی هستند .

جهت مشاوره با کارشناسان فروشگاه تکنیک سرد با شماره ۰۹۱۲۹۷۵۹۴۴۵ تماس بگیرید. منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *