همه چیز درباره یخچال جگرکی

یخچال جگرکی

 همه چیز درباره یخچال جگرکی

یکی از اجزاء جدایی ناپذیر هر جگرکی، سیستم های سرمایشی آن است. یخچال جگرکی از یخچال های کوچک مانند یخچال خوابگاه گرفته تا یخچال و فریزر های بزرگ و همه چیز را در بر می گیرد. انتخاب دقیق نوع  یخچال مناسب برای یک جگرکی جدید تضمین می کند که آشپزخانه تجاری شما به خوبی کار می کند و به تجربه مثبتی برای کارکنان و مشتریان کمک می کند. یکی از بزرگترین گام ها در  باز کزدن یک جگرکی، خرید تجهیزات آشپزخانه تجاری مناسب است.

خرید یخچال جگرکی

قبل از خرید هر نوع یخچال و فریزر مورد نیاز خود را مشخص کنید. مفهوم جگرکی شما  و اندازه آن بزرگترین فاکتور در خرید شما برای یخچال جگرکی خواهد بود. اگر فضای محدودی داشته باشید، احتمالاً به یک یخچال بزرگ نیاز نخواهید داشت، اما اگر منوی شما بر اساس غذاهای یخ زده  مانند سیب زمینی سرخ شده، بال مرغ و حلقه های پیاز باشد، به فضای فریزر کافی نیاز خواهید داشت.

برنامه تحویل توزیع کنندگان مواد غذایی شما نیز بر آنچه برای یخچال جگرکی نیاز دارید تأثیر می گذارد. جگرکی‌هایی که روزانه گوشت تازه دریافت می‌کنند، به اندازه جگرکی ‌هایی که فقط یک یا دو بار در هفته تحویل می‌گیرند، نیازی به یخچال ندارند

کشوهای یخچال

کشوهای یخچال جگرکی که اغلب به عنوان کشوهای ماهی شناخته می شوند، برای آشپزخانه های جگرکی های کوچک ایده آل هستند. آنها به گونه ای طراحی شده اند. که مستقیماً در یک خط پخت نصب شوند و می توانند غذاهای کبابی یا سرخ کردنی نگهداری کنند.

برای ثبت سفارش و خرید یخچال کبابی شما میتوانید با ما با شماره ۰۹۱۲۹۷۲۹۴۴۵ تماس حاصل فرمایید.

یخچالهای متحرک 

یخچال های متحرک می توانند به اندازه یک کمد کوچک یا به بزرگی یک اتاق نشیمن باشند. کالسکه ‌ها برای نگهداری جعبه‌های بزرگ محصولات، سطل‌های غذا، تکه‌های پنیر و هر چیز دیگری که بزرگ، حجیم و فاسد شدنی است خوب است. یخچال جگرکی یا همان یخچال کبابی باید قفسه های مناسب برای مواد غذایی داشته باشد برای اطلاع از کد های بهداشتی شهر خود در مورد یخچال مغازه، با اداره بهداشت محلی خود تماس بگیرید.

  فریزر جگرکی 

مانند یخچال جگرکی، فریزرهای جگرکی می توانند به صورت دستی یا ثابت باشند. به خاطر داشته باشید که فریزر جگرکی جایی برای نگهداری یا تهیه یخ نیست. برای آن کار روی یک ماشین یخ سرمایه گذاری کنید. می توانید دستگاه های یخ ساز نو یا دست دوم خریداری کنید یا می توانید آنها را اجاره کنید.

یخچال نوشیدنی جگرکی

یخچال های میله ای به دلیل پایین بودن سطح زمین و یا زمانی که تا سطح کمر می ایستند به عنوان یخچال های ایستاده شناخته می شوند. و هر نوشیدنی یا کنسرو شده دیگر در یخچال جگرکی که برای  نوشیدنی تهیه شده ذخیره می شوند. ممکن است یا اگر فضا اجازه می ‌دهد می ‌توانید آن‌ها را در آشپزخانه جگرکی خود نگهداری کنید.

انتخاب های بسیار زیاد 

انواع مختلفی از این محصول موجود است. مهم است که نوع مناسبی از یخچال یا فریزر را انتخاب کنید تا به بهترین وجه متناسب با آشپزخانه تجاری یا فضای شما باشد. و خرید یخچال تجاری با استفاده کم ضرری ندارد. این باعث صرفه جویی زیادی در سرمایه اولیه شما می شود.

مکان یخچال جگرکی

این مدل یخچال های شما باید کمی دورتر از دیوار قرار گیرد تا فضای مناسبی برای گردش هوا در آن ایجاد شود. یخچال‌های تجاری به گونه‌ای ساخته می‌شوند که در برابر عملیات باز و بسته شدن بی‌شمار مقاومت کنند، اما گاهی اوقات نوار درب یخچال ممکن است در اثر سایش و پارگی فرسوده شود. درب شما باید به درستی بسته شود و به طور کامل آب بندی شود تا واحد بتواند فرآیندهای خنک کننده مناسب را انجام دهد.


رفع نیاز به تعمیر یخچال ها

برنامه ریزی برای بررسی های منظم توسط تکنسین نیز می تواند از هر گونه خرابی جلوگیری کند. آن ‌ها می‌توانند مناطق مشکل‌دار را خیلی سریع‌تر تشخیص دهند، که در نهایت باعث صرفه‌جویی در هزینه شما می‌شود. چه صاحب یک سوپرمارکت، یک کافه یا یک جگرکی باشید، به یخچال های تجاری وابسته هستید و نمی خواهید با خرابی ها مقابله کنید. نصب یخچال جگرکی برای کسب و کار شما یک سرمایه گذاری بزرگ است و تعمیر آن به صورت مداوم پرهزینه و زمان بر است شما می توانید با رعایت نکات ذکر شده از تعمیر و هزینه مالی و زمانی بی نیاز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *